Ana Sayfa | Site Haritası | İletişim   
Genç Hacılar|Hac|Hac İlmihali|Hac Duaları|Umre|Peygamberimiz|Kur`an-ı Kerim
 
Haberler

Hac Umre Fuarı Başlıyor

4. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı, Feshane kültür merkezinde 21-23 Aralık 2012 tarihlerinde düzenleniyor. Fuar kapsamında düzenlenecek etkinliklere katılmak üzere Kabe Baş Müezzini Ahmad Yunis Khojah ve yardımcısı Basem Hamdan Allehyani de İstanbul'a geldi.

Fuar boyunca okuyacakları ezan ve Kur'an-ı Kerim tilaveti ile Kabe'deki manevi atmosferi yaşatmaya çalışacak olan müezzinler, Türkiye'de böylesi bir etkinliğin düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti de dile getirdiler. Her sene umre sezonunun açılmasından önce düzenlenen, Hac-Umre ve İnanç Turizmi konusunda acenteler ile ziyaretçileri buluşturmayı hedefleyen fuar, her sene artan katılımcı ve ziyaretçi sayısı ile bu alandaki önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor.

5 Kişiye Ücretsiz Olarak umre'ye Gitme İmkanı

21-23 Aralık tarihlerinde saat 10.00 ile 19.00 arasında ziyaretçilere açık olacak fuar, katılımcılara acentelerle tanışma ve kampanyaları konusunda bilgi sahibi olma fırsatı sunuyor. Fuarı ziyaret edecek 5 kişi de çekilişle ücretsiz olarak Umre'ye gitme fırsatını yakalayacak. Fuar yetkilileri, umre sezonunun önümüzdeki ay açılacağını, firmaların bu yönde çalışmalarına devam ettiklerini, bu fuarın sezon ile ilgili en önemli buluşma adresi olacağını belirterek, "Fuarımız Hac-Umre ve İnanç Turizmi acentelerinin ziyaretçileriyle birebir olarak karşılaşacakları ve kampanyaları noktasında önemli açılımlar sağlayacakları önemli bir arena olacak. Sektörün gelişimi, büyümesi ve daha da ileriye taşınabilmesi yönünde çok önemli adımlar atılacak" dediler. Umre sektörünün her sene katlanarak büyüdüğünü, bunun bir çok sebebinin olduğunu belirten Yetkililer, "Halkımızın maneviyat dokusundaki bu ziyaretler için çalışan tüm acentelerimizin yaptıkları çalışmalarda başarılar diliyoruz" diye konuştular


http://www.timeturk.com


Eklenme Tarihi : 20.12.2012

tüm haberler >

2018 genchacilar.org

Soru-Cevap
Ziyaret Öncesi Pratik Bilgiler
Takyettin Karakaya
Ziyaret Mekânları
Hac Terimleri Sözlüğü
Görsel Galeri
Hac TV
Umre Programları

Twitter
Facebook